- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

26. marca 2010

Literárny našepkávač Daniela Heviera

V rubrike Prieskumník upozorňujem na zaujímavé internetové projekty, stránky, blogy, príspevky...

Známy spisovateľ, básnik, textár Daniel Hevier rozpráva vo svojom videoblogu o literatúre. V krátkych niekoľkominútových filmoch zaujímavým spôsobom približuje pozoruhodné literárne snaženia, smery, diela a ich autorov, pričom sa zameriava na domácu slovenskú spisbu.
Johanides, Laučík, Ondruš, Sloboda, Válek... čo meno, to pojem v našej literatúre  aj o nich je tento internetový projekt. Stojí za to oboznámiť sa s ním.

Videoblog Daniela Heviera nájdete na adrese: blog.martinus.sk.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.