- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. marca 2019

Trhové zázraky


(Satirikon Andreja Mišanka)Medailón: Andrej Mišanek
::
Z tvorby autora:
::
Vážený návštevník,
ak vás zaujíma, čo pripravujeme, ak chcete získať publikácie z našej edície,
prihláste sa na odber e-mailového mesačníka:
podrobnejšie informácie.

1 komentár:

  1. humorista@milankpecky.eu2.3.19

    To je celý Mišanek. Aktuálny, trefný...navyše táto výstižná karikatúra korešponduje s tematickým zameraním Priestornetu. Ak by súhlasil autor a správca Priestornetu, rád by som tento obrázok prevzal a zaradil aj do našich novovzniknutých satiricko-humoristických internetových novín Humorikon.. Blahoželám, len tak ďalej...čakajú nás dôležité volebné rozhodnutia, najme čo sa týka zvolenia poslancov do potápajúcej sa lode EÚ.

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.