- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3. apríla 2024

Prezidentské voľby: koho nevoliť

 

(Slovami Jána Baránka)

Politický analytik a v súčasnosti aj predstaviteľ politickej strany Zdravý rozum Ján Baránek zverejnil videopríhovor, v ktorom sa vyjadruje k druhému kolu aktuálnych prezidentských volieb.

J. Baránek konštatuje, že Slovensko i Európa stoja na kresťanských základoch, a tých sa treba pridŕžať (v súvise s tým hovorí, že KDH už nie kresťanské, ale kacírske)... Svet je v kríze, nachádza sa na križovatke, budúcnosť je krajne neistá. O to viac dnes potrebujeme prezidenta, ktorý bude obhajovať národno-štátne záujmy Slovenska; inak povedané: je v našom záujme, aby sa prezidentom nestal kandidát progresivistov, aby sa prezidentom nestal Ivan Korčok...
Vypočujte si:

Koho nevoliť v 2. kole prezidentských volieb a prečo

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.