- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. júna 2018

Redakčný vestník – jún 2018


„Píšete výborne a politicky nekorektne...“ Taký ohlas poteší, ale v redakčnej pošte sa nájdu aj nesúhlasné, odmietavé reakcie. Je to prirodzené – tak to berieme – napokon, každé dobre mienené slovo pomôže; spätná väzba je dôležitá.
Vidíme, ako sa verejná sféra v poslednom čase vulgarizuje. Pravda je neraz prekrytá záľahou prázdnych či falošných rečí i klamstiev. V politike prevláda bezzásadovosť, machiavelizmus... O to potrebnejšie je budovanie „zón záchrany“, v ktorých sa uplatňuje zdravý sedliacky rozum a osvedčené zásady žitia.

PriestorNet – v rámci svojich skromných možností – chce prispievať k zlepšeniu pomerov, chce (naďalej) prinášať nezávislú, eticky podmienenú publicistiku o náboženstve, kultúre a spoločnosti, ale aj umelecky ladené príspevky...
Zostaňte s nami!
::
Vážený čitateľ,
ak vás zaujíma, čo pripravujeme, ak chcete získať publikácie našej klubovej edície,
napíšte nám na adresu redakcia@priestornet.com.
Na každý e-mail odpovieme.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.