- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

30. novembra 2009

Bezodný internet

Internet je ako obrovská jama (čierna diera?), ktorá je už roky zapĺňaná všeličím: obrázkami, videami, textami, informáciami užitočnými a hodnovernými, ale aj zbytočnými a klamnými.

Obsah internetu je rôznorodý, ale mám dojem, že prevažujú zbytočnosti a banality. O to dôležitejšie je správne si vyberať. A zapĺňať tento priestor niečím pozitívnym...

Aká je kapacita internetu? Je to naozaj nezaplniteľná a nevyčerpateľná studnica? Alebo je to bezodná priepasť, do ktorej sa postupne všetko prepadne?

1 komentár:

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.