- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

4. decembra 2009

Niekedy rád nakupujem

Keď mám na to náladu, nakupujem rád. V prvom rade knihy, potom potraviny, topánky a výnimočne ma baví aj skúšanie si oblečenia.
Pri nákupe potravín sledujem ich zloženie i dátum najneskoršej spotreby, okrem toho ma zaujíma, kde boli vyrobené  prednosť dávam slovenským výrobkom.
Ako muž veľmi nerozumiem ženskej záľube v nakupovaní. Niekedy s údivom sledujem, s akým zanietením si ženy obzerajú, ohmatávajú a chodia skúšať rôzne kúsky oblečenia.
Mojou zásadou je kupovať iba to, čo potrebujem  zoznam si vopred napíšem. Ďalšou mojou zásadou je nenakupovať v nedeľu, pretože nedeľný predaj považujem za neetický.

1 komentár:

  1. aj keď nevidím rozdiel v nakupovaní v nedeľu, či vo všedný deň, napriek tomu nedeľu, akosi zo zvyku radšej venujem výletom a podobným sviatočným podujatiam. A strašne nerád skúšam v obchode oblečenie :)..

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.