- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

30. marca 2010

Časopisecký bulvár

Na gýčovo farebnej obálke lepkavé titulky a fotografia zobrazujúca akúsi celebritu, ktorá, ako sa dozvedám, vykopla ďalšieho milenca...
Vo vnútri pikantérie, klebety, sladkasté alebo naopak šokujúce príbehy. Samozrejme, nechýba horoskop, veď bez neho by sa hádam ani nedalo normálne žiť.
Listujem, prezerám, čítam a začínam chápať, že vôbec nie som „in“. Som, zdá sa, zúfalo zaostalý, nemoderný a neinformovaný. Tak mi treba!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.