- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

18. apríla 2010

Poznáte Waboviny?

Blogy vznikajú a zanikajú, ich autori zrejme prechádzajú obdobiami nadšenia i sklamania, záujmu i nezáujmu, úspechu i neúspechu... Máloktorý bloger vydrží písať pravidelne niekoľko rokov. (Lebo niekedy je to ako písať čiernou kriedou do komína.)

Ale Waboviny sú na internete už pomerne dlho a oživujú slovenskú blogosféru. Nájdete v nich naozaj všeličo, presvedčte sa: Waboviny.

1 komentár:

  1. Fajn, vďaka. Ešte sa raz dostanem aj do čítanky. :) Sám si myslím, že už tam píšem dlho a dosť dobre ... (samochvála, neberte to vážne, presvedčte sa sami v mojich nadčasových spotoch :))

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.