- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

5. mája 2010

Citát týždňa (18/2010) – Jozef Markuš

Bezbrehosť nevedie k dobrým výsledkom, brehy majú užitočnú funkciu, bez históriou obrúsených a overených pravidiel spravidla pokusy o akékoľvek dorozumenie a o vyjadrenie názorov skĺznu do marazmu, chaosu, nezmyselnosti a mravnej nezodpovednosti.

Jozef Markuš (Slovenské pohľady č. 4/2010)

3 komentáre:

 1. Anonymný7.5.10

  Ja tomuto citátu príliš nerozumiem. Vy hej?

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ak je tá otázka namierená na mňa, tak myslím, že uvedenému citátu rozumiem, ba čo viac, súhlasím s ním - preto som ho aj umiestnil na túto stránku.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Anonymný10.5.10

  Ja si myslím, že ani autor mu veľmi nerozumie...ale vyzerá to veľmi učene.

  OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.