- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

9. júna 2010

Citát týždňa (23/2010) – Teodor Križka

Ľúto mi je mladej generácie, akému informačnému chaosu je vystavená ich formujúca sa osobnosť. Dennodenne sú mladí ľudia atakovaní relativizmom hodnôt. Vzájomne si odporujúce informácie na nich pršia ako neprestajný dážď.

Teodor Križka (Kultúra č. 11/2010)

2 komentáre:

  1. Dá sa to aj tak vidieť, ale mladosť sa musí učiť žiť v reálnom svete a mladosť všetko zvládne. Až na starosť to bude vidieť inak. To je večne sa opakujúci beh. Svoje chyby uvidia až potom, alebo aj nie...

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Áno, ale treba povedať, že dnes je toho zmätku priveľa... Z nášho života a povedomia sa akosi vytratil zmysel pre hodnoty a autority.

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.