- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

30. septembra 2010

Citát týždňa (39/2010) – Gabriela Rothmayerová

My pestujeme teraz celkom iné pesničky. Vyspevujú ich budúce talenty superstar. Pätnásť- a šestnásťročné dievčatká navlečú do korzetových šiat, učia ich vystrkovať holé nohy a krútiť sa v bokoch, vlniť, natriasať sa.
Gabriela Rothmayerová (Slovenské pohľady č. 9/2010)

Môj komentár: A pospolitý ľud sa teší, má zábavku, má hry a pocit voľnosti... Len pocit zodpovednosti sa z nášho povedomia akosi vytráca. Hlavne, že je zábava?!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.