- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

21. novembra 2010

Stopy v priestore

Literatúre sa aktívne venujem už roky. Za ten čas som napísal desiatky príspevkov do rôznych novín a časopisov (básne, recenzie, glosy, úvahy...) a ďalšie desiatky som uverejnil na internete. Okrem toho mi knižne vyšlo doteraz päť básnických zbierok (najnovšie Priečny rez).

STOPY V PRIESTORE sú však jedinečné – ide totiž o moju prvú publikáciu, ktorú mienim šíriť (zatiaľ výlučne) v elektronickej podobe.

E-kniha Stopy v priestore (vo formáte PDF) má podtitul Zamyslenia na každý týždeň v roku. Obsahuje 53 kratších úvah, zameraných najmä na duchovné a umelecké otázky, ako aj na tematiku osobného rastu.

Túto zbierku úvahových textov nechcem predávať, ale nechcem ju ani dávať hocikomu... Rozhodol som sa darovať ju každému odberateľovi Klubového vestníka.

Staňte sa členom neformálneho PriestorNet-klubu a získate e-knihu Stopy v priestore!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.