- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. marca 2011

Redakčný vestník - marec 2011

PriestorNet si získava priaznivcov i odporcov. Je to prirodzené. Zdá sa však, aspoň z môjho pohľadu, že prevládajú pozitívne ohlasy.

V internetovej džungli je ťažké získať si dôveru. Ale usilujem sa o to. Do tohto projektu som šiel so zámerom dať priestor dobrému slovu i kritickému mysleniu, ktoré však nezrádza duchovné (kresťanské) korene, vyživujúce našu civilizáciu a kultúru už celé stáročia.

PriestorNet je internetový priestor závislý od etiky. Obsahuje už viac ako 170 príspevkov od viacerých autorov (ich zoznam nájdete na bočnom paneli).

Čítate PriestorNet pravidelne? Čo v ňom nachádzate a čo vám v ňom chýba?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.