- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. júna 2011

Redakčný vestník - leto 2011

Prichádza leto a s ním aj letná štruktúra príspevkov v PriestorNete. Znamená to, že počas nasledujúcich troch mesiacov (jún, júl, august) nebudem aktualizovať Zrkadlo týždňa. Ale nových príspevkov by nemalo byť menej, budú však ladené trochu inak ako v ostatných mesiacoch. Napríklad, väčší priestor dostanú fotografie...

Pripravujem tiež isté prekvapenie, ale o ňom sa ako prví dozvedia odberatelia Klubového vestníka PriestorNetu. Už o niekoľko dní vyjde ďalšie číslo tohto e-mailového mesačníka o novinkách, príspevkoch či chystaných projektoch na tejto stránke.

PriestorNet je internetový občasník závislý od etiky, zameraný na glosovanie spoločenského diania a formovanie kresťanského životného štýlu. Usilujem sa ho redigovať tak, aby prinášal katolícky pohľad na svet, otvorený kultivovanej diskusii a kritike.

Odoberajte Klubový vestník a podporíte dobrú vec!

Želám vám pekné prežitie letných dní a teším sa na ďalšie (nielen virtuálne) stretnutia v PriestorNete.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.