- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

28. júla 2011

Anketa: Človek a internet (9)

Letná anketa PriestorNetu na tému Človek a internet

Aký je váš vzťah k internetu a v čom vidíte klady a zápory jeho rozšírenia? Využívate ho pravidelne? Máte svoje obľúbené internetové stránky?

Jozef Páleník - spisovateľ:
Prostredníctvom internetu rýchlo získavam potrebné informácie, hoci mi chvíľu trvalo, než som obmedzil listovanie v slovníkoch či v odbornej literatúre a potrebný údaj som si "vygúglil". Nesnažím sa, aby ma to celkom opantalo, avšak keď treba, tak treba. Zápory sa nepokúšam hľadať, hoci, ako všetko, určite ich má aj internet. Zrejme najväčší bude v nekontrolovanej závislosti niektorých užívateľov. Internet využívam podľa potreby, ale keďže tá potreba je zvyčajne pravidelná, tak z tohto uhla pohľadu možno povedať, že ho využívam pravidelne. Obľúbené stránky sú tie, ktoré pre svoje (spravidla) koníčky potrebujem, čiže rozličné literárne, krížovkárske ... Ale to som už asi priniesol drevo do hory.

Vážení čitatelia, prečítať si môžete aj rozhovor s Jozefom Páleníkom.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.