- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

25. júla 2011

Anketa: Človek a internet (8)

Letná anketa PriestorNetu na tému Človek a internet

Internet sa stal v priebehu niekoľkých rokov významným spoločenským fenoménom. Ovplyvňuje náš život - spôsob práce a myslenia, využívanie času i medziľudské vzťahy... Uvažovanie o spoločnosti by dnes bez tejto témy nebolo úplné. Oslovil som preto spolupracovníkov a priaznivcov PriestorNetu a požiadal som ich o odpoveď na nasledujúcu otázku:
Aký je váš vzťah k internetu a v čom vidíte klady a zápory jeho rozšírenia? Využívate ho pravidelne? Máte svoje obľúbené internetové stránky?

Dnes odpovedá knihovníčka Elena Kaplanová:

Internet sa stal súčasťou našich životov. Je len na nás a o nás ako ho používame.
Pravidelne, nepravidelne. 
Mám.

Ďakujem za stručnú a výstižnú odpoveď a poznamenávam, že anketa na tému Človek a internet bude prebiehať počas celého leta.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.