- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. júna 2014

Redakčný vestník – jún 2014

Ak nie ste na tejto stránke prvýkrát, pravdepodobne ste zaregistrovali prebiehajúcu diskusiu na tému „Prichádza apokalypsa?“, do ktorej prispelo viacero autorov. Pred niekoľkými dňami bol v jej rámci publikovaný príspevok Pavla Prikryla, ktorý je vynikajúcim zhrnutím danej problematiky: 

Ako sa už stalo zvykom, počas letných mesiacov bude programová štruktúra PriestorNetu mierne pozmenená – rubrika Zrkadlo týždňa sa nebude do septembra aktualizovať. Namiesto toho dostane viac priestoru literatúra: básne, poviedky, recenzie... Samozrejme, bokom neostanú ani pálčivé témy súčasnosti. Obohatením ponuky by mali byť dva nové rozhovory.
Dočítania v PriestorNete!
::

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.