- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. septembra 2014

Redakčný vestník – september 2014

Viete, že PriestorNet je tu od roku 2009? A že v ňom môžete nájsť už takmer 700 príspevkov? Odporúčam pozrieť sa späť a vyhľadať si tu niečo zaujímavé a azda aj užitočné, obohacujúce; napríklad v rubrike Rozhovory.
Pravdaže, pripravujeme aj nové články. Napríklad, počas septembra bude na pokračovanie (v piatich častiach) publikovaná obsiahla štúdia Karola Dučáka s názvom Dejiny dobra a zla v Božom projekte stvorenia.

Pripájam svoj aforizmus na september: Reformy zmenili krajšie zajtrajšky na krajšie včerajšky.
A ešte jeden odkaz – na článok, ktorý by nemal ujsť vašej pozornosti:
Tolerancia proti zdravému rozumu?
Dočítania v PriestorNete!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.