- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. decembra 2016

Redakčný vestník – december 2016

Žijeme v dobe „vlastného názoru“ – každý si upravuje životné pravidlá podľa svojich predstáv, už takmer nikto nechce rešpektovať či dokonca poslúchať nejakú autoritu. Mať vlastný názor nie je v princípe zlé, ale pri jeho vytváraní by človek nemal zabúdať na skúsenosti a odkaz predchádzajúcich generácií. Budovať svoj život len na vlastných poznatkoch, vlastných silách a vlastnom ume, bez ohľadu na iných, je ako stavať dom na piesku, a to ešte bez majstra murára.

PriestorNet chce vychádzať z osvedčených zásad a pravidiel – s vedomím toho, že naši predkovia budovali svet na kresťanských princípoch a kresťanská viera im dávala silu zvládnuť i tie najväčšie problémy. Ako svojho času opakovane pripomínal kardinál Korec: s Kristom človek svoj život neprehrá. V tomto duchu chceme i naďalej zostavovať tento internetový občasník – veriac aj vo vašu podporu a pomoc.
::
Vážený čitateľ,
ak vás zaujíma, čo pripravujeme, ak chcete získať publikácie našej klubovej edície,
napíšte nám na adresu redakcia@priestornet.com.
Na každý e-mail odpovieme.
::

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.