- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

17. februára 2022

Kriticky o stave kresťanstva

 

Rozhovor s katolíckym aktivistom a šéfredaktorom internetového časopisu Duše a hvězdy Ignácom Pospíšilom – o hnutí za život, o Cirkvi v Česku i vo svete, o kresťanskej politike, o progresívnych, konzervatívnych a tradičných katolíkoch... Vypočujte si:

Progresívne sily v Cirkvi sú odsúdené na zánik, otázne je, čo všetko stihnú zničiť


::

Projekt Deep talky je zameraný na tvorbu rozhovorov a diskusií na závažné témy, ako je politika, história, spoločnosť, kultúra a viera. Chce prinášať pútavý obsah do každého kúta (nielen) Slovenska, pretože v dnešnej polarizovanej spoločnosti je kultivovaná diskusia nesmierne dôležitá a jednoducho potrebná.


::

Prosíme, nebuďte ľahostajní.
Postavte sa za pravdu, vyjadrite svoj názor – napríklad formou komentára pod článkom.

Ak vás zaujíma, čo pripravujeme, ak chcete získať publikácie z našej edície, prihláste sa
na odber e-mailového mesačníka: podrobnejšie informácie.

1 komentár:

  1. Anonymný17.2.22

    Vďaka za tip na výborný zmysluplný rozhovor ľudí, ktorým záleží na dobre cirkvi i spoločnosti a niečo pre ňu aj robia i keď záujem o to je takmer nulový. Odpoveďou je im ignorácia a nezáujem. Môže iste za to že povrchnosť a prázdnota sa dokážu dobre predať a ničiť všetko pozitívne a dobré. Vďaka Ľ

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.