- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2. decembra 2009

Je nám dobre

Sťažujeme sa, chceme viac zarábať, chceme sa mať lepšie. V poriadku  ale na druhej strane, ľudia žijúci na tomto území sa ešte nikdy v histórii (aspoň po hmotnej stránke) nemali tak dobre ako teraz.
Alebo sa mýlim?
Až na výnimky máme strechu nad hlavou, dostatok jedla a solídnu zdravotnú starostlivosť. Máme slobodu pohybu, vyjadrovania, náboženskú slobodu... Je nám dobre!

2 komentáre:

  1. V podstate by to mohla byť pravda, v danom období napredujeme, ale aj kedysi (-40r) boli ľudia, čo žili z ruky do úst a sú aj dnes, hoci s právom cestovania a slobody prejavu, len materiálne bezprávny...

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Anonymný3.12.09

    Dobre ako dobre, ale dokedy?!

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.