- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

29. apríla 2010

2+2: Dve otázky, dve odpovede

Vážení čitatelia, na stránke, ktorú máte otvorenú (priestornet.com), pribudla nová rubrika Rozhovory. Postupne sa bude zapĺňať (taký je môj zámer) krátkymi rozhovormi so známymi i menej známymi, no zaujímavými ľuďmi, ktorí majú čo povedať širšej verejnosti.
Ide o to predstaviť tvorivých a činorodých ľudí, najmä z oblasti kultúry a umenia, a to s vedomím, že ich úsilie zväčša nebýva primerane spoločensky ocenené (žiaľ, dnes sú uznávané nie osobnosti, ale celebrity).
Dve otázky a dve odpovede, doplnené stručnou informáciou o živote a diele osloveného  taká bude štruktúra každého rozhovoru... Ale menej je niekedy viac!

Prvý exkluzívny minirozhovor (s popredným slovenským básnikom Teodorom Križkom) bude uverejnený už v nedeľu 2. mája.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.