- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. augusta 2010

Redakčný vestník – august 2010

Dovolím si povedať, že PRIESTORnet čítajú rozhľadení, tvoriví ľudia s vlastným názorom, ktorých zaujíma spoločenské dianie. A už tým, že ho čítajú, prípadne spoluvytvárajú, začleňujú sa do neformálneho spoločenstva priateľov pravdy, dobra a krásy (samozrejme, tým nechcem povedať, že všetko na tejto stránke je bezchybné).


Ak patríte k priaznivcom PRIESTORnetu a chcete byť v predstihu a exkluzívne informovaní o pripravovaných článkoch a aktivitách, napíšte na adresu redakcia@priestornet.com, pričom stačí, ak do predmetu správy vpíšete heslo "Klub".
Pri svojich návštevách tejto stránky venujte prosím pozornosť aj bočnému panelu, nájdete na na ňom vždy niečo nové, napríklad odkazy na iné zaujímavé stránky.
V jednom svojom aforizme som leto nazval ďalšou mladosťou. Využime darovaný čas čo možno najlepšie! Modlime sa, pracujme, vzdelávajme sa a čítajme PRIESTORnet.

Súvisiaci článok: Redakčný vestník – júl 2010

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.