- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. februára 2011

Redakčný vestník - február 2011

Tentoraz si vás dovoľujem upozorniť na niekoľko svojich  starších i novších článkov, ktoré boli uverejnené v iných periodikách, resp. blogoch:

- Recenzia antológie slovenskej poézie napísanej vo väzení: Verše spoza mreží.

- Recenzia slovenského vydania knihy Jozepha Ratzingera, terajšieho pápeža Benedikta XVI., s názvom Benediktova Európa v kríze kultúr: Kresťanstvo a Európa.

- Článok poukazujúci na súvislosť medzi čítaním a písaním: Viac čítať ako písať.

- O tom, že aj v internetovom priestore treba dbať na primeranú jazykovú úroveň prejavu: Na jazyku záleží.

- V jednej sieti sa dnes ocitli spisovatelia spolu s grafomanmi, celebritami i blogermi... Píšem o tom v článku nazvanom: Písanie včera a dnes.

(Do čítania, priatelia:)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.