- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

19. apríla 2011

Viera na internete

V rubrike Prieskumník upozorňujem na zaujímavé internetové projekty, stránky, blogy, príspevky...

Česká stránka Víra.cz prináša denne aktualizované informácie o viere a živote z viery. Vznikla v roku 1998 a je najnavštevovanejším internetovým portálom s náboženským obsahom v Českej republike.

Na stránke Víra.cz okrem iného nájdete: biblický citát na každý deň, zamyslenia nad biblickými textami, liturgické texty, glosy a úvahy s duchovnou tematikou.

Stránku, prevádzkovanú Pastoračným strediskom pražského arcibiskupstva, nájdete na adrese: www.vira.cz.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.