- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. júna 2012

Redakčný vestník - leto 2012

Ako sa už stalo zvykom, počas letných mesiacov bude mierne zmenená štruktúra príspevkov publikovaných v PriestorNete. Znamená to okrem iného, že až do septembra sa nebude aktualizovať rubrika Zrkadlo týždňa. Oproti tomu dostanú možno viac priestoru inak ladené príspevky... Máte sa na čo tešiť!

Ale oplatí sa nazrieť aj do archívu. Tento blog obsahuje už viac než 330 článkov od viacerých autorov. Z  bohatej ponuky si azda každý vyberie niečo pre seba.

Ak chcete pomôcť skvalitniť túto stránku, môžete vyjadriť svoj názor, pripomienky či podnety aj prostredníctvom dotazníka. Za porozumenie a ochotu vopred ďakujem: DOTAZNÍK.

Želám vám pekné leto. Dovidenia v PriestorNete.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.