- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2. decembra 2012

Redakčný vestník - december 2012


Z množstva doteraz uverejnených príspevkov v PriestorNete tentoraz vyberám a dávam do pozornosti dva rozhovory.

Básnik Teofil Klas (občianskym menom Jozef Zavarský) patrí k výrazným predstaviteľom našej duchovnej kresťansky orientovanej poézie. V exkluzívnom rozhovore pre PriestorNet sa vyjadril aj o svojom tvorivom kréde. Prečítajte si: Rozhovor s Teofilom Klasom.

Básnikovi Robertovi Hakalovi nedávno vyšla nová zbierka básní (Krása a Bolesť, Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov 2012). Pri tej príležitosti som autora požiadal o rozhovor. Odporúčam: Robert Hakala - Cesta, ktorú som si zvolil.

Na záver pripájam svoj aforizmus na tento mesiac: 
Kto kráča s dobou, nikdy ju nepredbehne.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.