- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

22. marca 2020

Na pulze dňa


(Satirikon Vlada Javorského) Medailón: Vlado Javorský
::
Z tvorby autora:
::
Vážený návštevník,
ak vás zaujíma, čo pripravujeme, ak chcete získať publikácie z našej edície,
prihláste sa na odber e-mailového mesačníka:
podrobnejšie informácie.

2 komentáre:

  1. Ani sme sa nenazdali a máme ďalší problém, ďalšiu krízu (koronakrízu). Isté je, že niektorí na nej zarobia a mnohí stratia.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pri akomkoľvek konflikte na svete sa nájdu ľudské hyeny, ktoré ho zneužijú vo svoj prospech. Na vojnách a tragédiách veľkých rozmerov sa podľa získaných skúseností bohatne. A či u nás tomu tak nie je? Zneužívanie moci, nehorázne nakladanie s financiami štátu...Ktovie, kto bude raz žalobcom, a kto bude trestať...Zločiny proti humanite nesmú byť umlčané! vj.

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.