- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

22. augusta 2021

Pandémonia (1)

Ak sa nevzoprieme, bude ešte horšie.

Vo vitríne pred kostolom

5 komentárov:

 1. To nie je pandémia, ale pan-démon-ia (panstvo démona).

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Karol Dučák22.8.21

  Ešte aj Katolícka cirkev je rozštiepená, ustrašená, paralyzovaná svetskou mocou. Nie je dôležité, čo hlásal Kristus, ale to, čo nariaďuje svetská moc. Ťažko hľadať slová.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Karol Dučák2.9.21

  Nová kanadská štúdia o nebezpečenstve vakcín proti Covid-19: https://cz24.news/des-mraz-jde-po-zadech-z-nove-kanadske-studie-co-dela-spike-protein-v-tele-ockovanych-u-nekoho-za-6-dni-u-jineho-za-6-mesicu-ale-dostane-to-vsechny/?fbclid=IwAR3VkPu2nOkGMOq5ZwDT8VbmnNO6HvHb5IacIuQ57X6zimCKnYI_TJKtbQA.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Karol Dučák2.9.21

  Ďalšie otrasné fakty o účinkoch vakcín: https://cz24.news/sokujici-objev-hruza-co-delaji-covid-injekce-s-vasi-krvi-dr-jane-rubyova-provedla-detailni-analyzu-krve-a-neverila-vlastnim-ocim-video-10min-cz-titl-prepis/.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Otvorený list predsedovi vlády Slovenskej republiky
  (JUDr. Peter Weis)

  https://akw.sk/covid-19/otvoreny-list-predsedovi-vlady-slovenskej-republiky/

  OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.