- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. decembra 2021

Ježiš Kristus ako vzor

 


Bohoslovec Martin Gira odpovedá na otázky Jozefa Lidaya, hovorí o rozhodnutí stať sa kňazom, o svojom doterajšom živote, o živote v seminári i o živote Cirkvi, odpovedá aj na otázky týkajúce sa kresťanskej politiky a myšlienok mladého Josepha Ratzingera o budúcnosti kresťanstva...


Vypočujte si rozhovor: JEŽIŠ KRISTUS SA STAL PRE MŇA VZOROM


::

Projekt Deep talky je zameraný na tvorbu rozhovorov a diskusií na závažné témy, ako je politika, história, spoločnosť, kultúra a viera. Chceme prinášať pútavý obsah do každého kúta Slovenska a myslíme si, že v dnešnej polarizovanej spoločnosti je diskusia nesmierne dôležitá a jednoducho potrebná.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.