- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

14. decembra 2021

Svet naruby

(Satirikon Andreja Mišanka)


 


 

Medailón: Andrej Mišanek


::

Vážený čitateľ,
pomôžte nám skvalitniť tento portál, prispejte svojím komentárom, vyjadrite svoj názor...
(redakčný dotazník)

1 komentár:

  1. Anonymný14.12.21

    Gratulujem nestorovi Andrejovi Mišanekovi k aktuálnej kultivovanej, profesionálnej satire, ktorú nájdete snáď iba v Priestrnetu a v Humorikone. V ostatných médiách, ktoré vlastnia oligarchovia je zakázaná!!! Pán Mišanek, prajeme vám najmä veľa zdrvia a sme radi, že Vám to ako bývalému roháčovcovi ešte myslí. Ste žiaľ ako sám vojak v poli...Slovák, národovec a žiaľ jeden z posledných mohykánov v tomto žánri. Ešte raz, nech sa vám naďalej darí, a radi si prezrieme aj najbližší Priestornet.

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.