- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

13. júna 2022

Pravda sa napokon ukáže

 

ZÁPISNÍK (24/2022)

Pamätáme si. V čase zúriacej „pandémie“, keď sa masovo porušovali princípy ústavnosti i zdravého rozumu, bojovne sa tváriaci minister Milan Krajniak, oblečený v maskáčoch, nazval „dobrovoľné celoplošné testovanie“ druhým Slovenským národným povstaním a vyzýval i nútil ľudí do testovania a očkovania. A teraz, napodiv, hovorí, že ďalšiu očkovaciu dávku proti kovidu si už v žiadnom prípade nedá, pretože je „nahnevaný a sklamaný“, vidiac neférovú hru farmaceutických firiem, ktoré vyvíjali vakcíny a zároveň prispievali k šíreniu dezinformácií.

A Igor Matovič, vtedajší premiér, ktorý ono „národné povstanie“ presadil a riadil, ktorý stál v samom čele pandemickej hystérie a presadzovania reštrikcií, bez ohľadu na námietky oponentov a nesúhlas veľkej časti národa, teraz vyhlasuje, že sa nevie zmieriť s aktivitami farmaceutických firiem, ktoré v záujme vlastného zisku idú proti skutočným potrebám štátov a ich obyvateľov.

Čo sa to stalo?! Protagonisti boja proti pandémii zrazu precitli? Zmenili názor? Alebo začínajú cúvať, aby sa vyhli zodpovednosti? Sú to oprávnené otázky. Český mediálny analytik Petr Bohuš ich fundovane rozoberá vo videu, ktoré bolo zverejnené na jeho internetovej stránke:

Trikrát a dosť

Nuž teda, počúvajme, čítajme, uvažujme. Nezabúdajme!

 

Ján Maršálek


::

Predchádzajúci: ZÁPISNÍK (23/2022)


::

Vážený čitateľ,
ak chcete získať publikácie z našej edície,
ako aj exkluzívne informácie o našom portáli,
prihláste sa na odber e-mailového mesačníka:
PriestorNet – niečo navyše!

2 komentáre:

 1. Anonymný13.6.22

  Mám taký dojem, že súčasní politici menia názory so smerom vetra, len aby sa za každú cenu udržali pri moci a korytách, sú bezhodnotoví, beznázoroví a ochotní podriadiť sa komukoľvek a čomukoľvek len aby im to vynášalo. Ľ

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Anonymný13.6.22

  Zásluhou tejto "podarenej" vlády zbytočne zomreli desiatky tisíc ľudí počas pandémie len preto, že nedokázala zmobilizovať lekárov, že nedokázala zabezpečiť dostatok liekov pre onkologických či inak ohrozených pacientov, že sa nemohli vykonávať žiadne akútne operácie, že vláda sa venovala len svojmu testovaciemu a očkovaciemu biznisu, a že celý národ im bol ukradnutý... Už len za toto by mali raz zatvárať terajších vládnych pohlavárov, aj keby už vôbec nekradli, ako to bezočivo tvrdia...

  Ján

  OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.