- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11. novembra 2022

Otvorený list

 

Martin Jančuška
Vážení naši duchovní otcovia,

pozorne som si vypočul medializovanú kázeň Vášho spolubrata, dušpastiera, Kristovho učeníka, kňaza Jaroslava Kliča. Od publikovania kázne uplynulo už niekoľko týždňov, vdp. Klič bol medzičasom nespravodlivo mediálne znevážený, ale musím s poľutovaním skonštatovať, že nikto z Vás kňazov nezaujal k tomu stanovisko, ktoré by sa objavilo na verejnosti.

Tie slová vo Vás ani trochu nezarezonovali? Ani tie následné krivé obvinenia? A čo svedomie? Čo mravná povinnosť, o ktorej kázal Ježiš Kristus? Ani trochu sa Vás to nedotklo?

Ozvite sa, prosím, veď ste naši pastieri, zastaňte sa svojho spolubrata.

S úctou a pokorou –

Martin Jančuška


::

Súvisiaci článok:

Neslýchané! Útoky proti Kristovej Cirkvi na ešte stále katolíckom Slovensku!

1 komentár:

  1. „Boh nám nedal Ducha bojazlivosti, ale Ducha sily, lásky a rozvahy.“

    (2 Tim 1, 7)

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.