- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

19. júna 2015

Genderizmus

1 komentár:

  1. Patrick Buchanan v knihe Smrť Západu píše (o postupe sekularizmu):
    "Z verejného priestoru a štátnych škôl boli vykázané kresťanské knihy, kríže, symboly, obrady a sviatky... Zmizli obrazy s Kristom vystupujúcim na nebesia a objavili sa obrazy opíc, ktoré sa napriamujú k Homo erectus. Zmizla Veľká noc a objavil sa Deň Zeme. Zmizlo učenie Biblie o nemravnosti homosexuality a objavili sa homosexuáli učiaci o nemravnosti homofóbie. Zmizli prikázania a objavili sa prezervatívy."
    Môžeme dodať: Zmizol zdravý rozum a objavil sa genderizmus.

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.