- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. novembra 2015

Redakčný vestník – november 2015

Vraciam sa k trom starším príspevkom, ktoré boli publikované v PriestorNete. Ak ste ich nečítali, odporúčam – možno vás zaujmú.
Karol Dučák pripravil rozhovor s rakúskym diakonom Manuelom Sattelbergerom o viere z osobného aj spoločenského hľadiska: Cirkev v Rakúsku dnes a zajtra.
Pavel Duraj hľadá odpoveď na viaceré otázky súvisiace s ľudským údelom: Akou cestou máme ísť, čo máme robiť, čo sa učiť, v čo a ako veriť, aby sme sa o sebe dozvedeli aj niečo viac, než nám ponúka škola, masmédiá, ulica? V článku Človeče, kto si?
Milan Kupecký píše o živote a tvorbe velikána slovenského humoru: Spomienka na Viktora Kubala.
A čo pripravujeme? Za všetky črtajúce sa príspevky spomeniem ukážku z pripravovanej športovo-humoristickej knižky Milana Kupeckého a recenziu už dávno vydanej, teda antikvárnej, no zaujímavej knihy G. Papiniho Láska alebo smrť.
Pravdaže, nebudeme sa vyhýbať horúcim témam súčasnosti, ale ani nadčasovým otázkam, a vzhľadom na blížiace sa parlamentné voľby sa hádam viac zameriame na veci politické.
Dočítania v PriestorNete!
::

Vážený čitateľ,
váš názor nás zaujíma – pomôžte nám skvalitniť túto stránku: redakčný dotazník.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.