- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. decembra 2017

Redakčný vestník – december 2017

Plytvanie potravinami je hriech, ktorý si dnes už málokto uvedomuje. Žijeme v dostatku a nevieme, čo je to hlad. S tým súvisí nedocenenie práce poľnohospodárov. Píše o tom Jozef Nemčok v zaujímavej úvahe – ak ste ju ešte nečítali, odporúčam:
Chlieb náš každodenný...
Hronského román Jozef Mak patrí k najlepším dielam slovenskej literatúry. Je to sugestívne napísaný príbeh z dedinského prostredia, skvelý umelecký obraz slovenskej krajiny a jej obyvateľov. Prečítajte si recenziu:
Jeden z najlepších slovenských románov
Z pripravovaných príspevkov už vopred upozorňujem na nové mikropoviedky Roberta Hakalu, ako aj na jeho reportáž z návštevy zvieracieho cintorína (uverejníme v decembri).
Dočítania v PriestorNete!
S pozdravom a želaním všetkého dobrého – J. M.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.