- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11. septembra 2018

Opustil nás Arpád Horváth

Arpád Horváth

Len nedávno sme si niekoľkými článkami pripomenuli životné jubileum nášho vzácneho prispievateľa Mgr. Arpáda Horvátha. A teraz do redakcie došla smutná správa: Dňa 4. septembra 2018 Arpád Horváth odišiel do večnosti.
Nech Pán života a smrti prijme jeho dušu!
Rodine zosnulého vyjadrujeme úprimnú sústrasť.


Arpád Horváth sa narodil 5. februára 1938. Pôsobil na Vysokej škole poľnohospodárskej ako odborný asistent, učil na rôznych stredných odborných školách a ľudových umeleckých školách. Bol aktívnym výtvarníkom a fotografom, taktiež zberateľom a znalcom umenia, ale v prvom rade dobrým, žičlivým človekom.
Česť jeho pamiatke!

::

1 komentár:

  1. Anonymný11.9.18

    Česť jeho pamiatke! Úprimná sústrasť celej rodine...milan kupecký

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.