- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

8. apríla 2021

O politike a diplomacii, o živote

 

Prinášame vám rozhovor s Jozefom Mikloškom, bývalým politikom, podpredsedom vlády ČSRF a veľvyslancom v Taliansku, ktorý okrem iného pôsobil aj ako predseda Združenia kresťanských seniorov Slovenska a aj vo svojich 81 rokoch je stále aktívnym spisovateľom a členom Spolku slovenských spisovateľov.

Rozprávame sa o politike a diplomacii, o Taliansku, kresťanskej demokracii, ľudských právach, medzigeneračných vzťahoch a v neposlednom rade o kresťanskej viere. Jozef Mikloško preukazuje sviežosť, hĺbku myslenia a životnú múdrosť, ktorá vychádza z dlhoročných skúseností a všeobecného rozhľadu.

Moderátori: Patrik Struk a Jozef Liday.

Vypočujte si: O POLITIKE A DIPLOMACII, O ŽIVOTE

::

Projekt Deep talky je zameraný na tvorbu rozhovorov a diskusií na závažné témy, ako je politika, história, spoločnosť, kultúra a viera. Chceme prinášať pútavý obsah do každého kúta Slovenska a myslíme si, že v dnešnej polarizovanej spoločnosti je diskusia nesmierne dôležitá a jednoducho potrebná.

::

Súvisiaci príspevok: V politike: Jozef Mikloško

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.