- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

27. septembra 2012

Možnosť voľby


Nielen v centrách, ale azda ešte skôr na odľahlých miestach možno stretnúť pevné a pekné charaktery, múdre hlavy, samorasty, ktorým je cudzia meštiacka mentalita.
Som presvedčený o tom, že na každom mieste má jedinec možnosť voľby a osobného rastu. Vnútorná sloboda a hodnota človeka nezávisia od spoločenských pomerov ani od majetku či postavenia (to pravdaže neznamená, že sa netreba v tomto smere usilovať o zmenu k lepšiemu).
Verím v konečnú spravodlivosť – kto viac dostal, viac bude musieť odovzdať. Každý dostáva možnosť povedať Bohu áno alebo nie.
::
Prečítajte si viac: Stopy v priestore.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.