- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. januára 2013

Redakčný vestník - január 2013

Vážení čitatelia a priaznivci PriestorNetu, do nového roka vám želám všetko dobré, najmä dostatok viery, nádeje a lásky.

Náš internetový občasník funguje od roku 2009 – v skromných podmienkach, v skromnom šate, ale predsa... Od začiatku doteraz tu bolo publikovaných celkovo 411 príspevkov, z toho 141 v uplynulom roku 2012. Pozrel som sa aj na čítanosť jednotlivých príspevkov. Nie je to jediné ani hlavné kritérium kvality, ale zato jedno z objektívne merateľných.

Tri najčítanejšie články v PriestorNete za rok 2012:

- 1. Zrodení na boj (Recenzia knihy Vladimíra Palka Levy prichádzajú)
- 2. Cesta do pekla (Reakcia na otvorený list učiteliek z Dobšinej)
- 3. Koniec demokracie? (Úvaha Vlada Gregora)

Súvisiace odkazy:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.