- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. apríla 2014

Redakčný vestník – apríl 2014

Galériu autorov nášho internetového občasníka rozšíril spisovateľ a publicista Karol Dučák, ktorý napísal množstvo publicistických príspevkov pre viaceré periodiká, píše aj rozhlasové hry a knihy, spomeňme dve: Poslušný až na smrť – životný príbeh nemeckého mučeníka Karla Leisnera (Spolok svätého Vojtecha, 2009) a Božie svetlo v temnotách Paraguaja – o jezuitskom štáte v rokoch 1609 – 1768 (Spoločnosť Božieho Slova, 2012).
Neprehliadnite príspevky Karola Dučáka v PriestorNete:

V piatok 4. apríla uverejníme príspevok Karola Dučáka s názvom Čo s dušami samovrahov? Skončia v pekle?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.