- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. februára 2017

Redakčný vestník – február 2017

Každé ročné obdobie má svoje čaro, ale aj tienisté stránky. Zima nás vie niekedy poriadne preveriť, zakúsili sme to v uplynulých dňoch naplno. Šťastní sme, keď máme strechu nad hlavou a fungujúce kúrenie... Veru, máme za čo ďakovať.
Karol Dučák pripravil rozhovor s manželmi Gabikou a Miroslavom, v ktorom sa hovorí o starostiach a radostiach obyčajných ľudí, ktorí sa ďakovať neodnaučili, pretože svoj život ukotvili vo viere v Boha: Žiť svätosťou všedného dňa.
Milan Kupecký pripravuje články o popredných slovenských karikaturistoch. Jednotlivé medailóny budeme uverejňovať postupne v priebehu nasledujúcich týždňov. Jeden je už na svete: Medailón: Ľubomír Kotrha.
Dočítania v PriestorNete!

::

Vážený čitateľ,
ak vás zaujíma, čo pripravujeme, ak chcete získať publikácie našej klubovej edície,
napíšte nám na adresu redakcia@priestornet.com.
Na každý e-mail odpovieme.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.