- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

19. mája 2018

Zátišia


Výtvarník a dlhoročný pedagóg Arpád Horváth (ročník 1938) patrí k stálym prispievateľom PriestorNetu. Prinášame malú vzorku z jeho bohatej tvorby.

„Mojím tvorivým krédom je, aby som zanechal za sebou malé semienko, ktoré znova a znova vykvitne a v nazbieranej kytičke uvoľní zo seba farebnú dúhu.“ (Arpád Horváth)
::
Rozhovor s autorom: Uvoľnenie dúhy
::
P. S.
Možno patríte k tým, ktorých obsah tejto stránky zaujal.
Ešte viac dobrého čítania získate, keď budete odoberať náš e-mailový vestník:
podrobnejšie informácie.

2 komentáre:

  1. Krásne obrazy. Z týchto sa mi páči najviac to zátišie s hodinami.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Anonymný20.5.18

    Tie hodiny by dlho netikali, lebo sú umiestené nízko nad stolom či podlahou. Len ak by tá stena bola v pozadí, ale z obrázka to nevyplýva. Na mňa to pôsobí rušivo.

    OdpovedaťOdstrániť

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.