- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. decembra 2014

Redakčný vestník – december 2014

Začnem aforizmom, ktorý som najnovšie vymyslel:
Človek má dve ruky. Jednu potrebuje na prežitie, druhú na nosenie mobilu.
S našou „mobilomániou“ súvisí aj glosa Bude mať kto zhasnúť? (Ľudia už nečítajú knihy, ba ani časopisy, česť výnimkám, čítajú mobily!)
Ešte by som rád pripomenul nedávno publikovaný rozhovor s publicistom a známym humoristom Milanom Kupeckým: Humor ma drží nad vodou.
Čo pripravujeme? Napríklad sériu reportážnych článkov o Svätej zemi; prvú časť si budete môcť prečítať v nedeľu 14. decembra. Čakajú nás aj ďalšie zaujímavé príspevky. A na Silvestra to hádam okoreníme humorom...
Dočítania v PriestorNete!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.