- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Odporúčaný článok: Človek ako boh (peklo na zemi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. júla 2016

Redakčný vestník – júl 2016

Nedávno bola na našich stránkach uverejnená úvaha Ľudovíta Košíka Sme ešte soľou?, ktorá sa zaoberá postavením a pôsobením Cirkvi v našej spoločnosti. Ide o vážnu a aktuálnu tému, preto sa jej chceme venovať aj naďalej.
Ako napísal jeden náš čitateľ, bežíme dlhú trať, teda neostávame pri tom, čo má len krátkodobú platnosť, ale usilujeme sa o širší a hlbší záber, dávame priestor aj náročnejším textom. Na najbližšie dni pripravujeme napríklad článok o hudbe v liturgii.

Ešte tri tipy na čítanie (zo starších príspevkov):
Bohu nič nie je nemožné! (Naliehavá výzva bývalého moslima)
Ohnivá sila viery (recenzia knihy o sv. Pavlovi)
Dôverujem Svätému Duchu v Cirkvi (rozhovor s rakúskym diakonom M. Sattelbergerom)
::

Ste priaznivcom PriestorNetu? Chcete byť vopred a exkluzívne informovaní (formou e-mailového mesačníka) o tom, čo súvisí s ďalším rozvojom portálu? Tak neváhajte a napíšte na adresu redakcia@priestornet.com, pričom stačí do predmetu správy uviesť heslo „Klub“.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Pravidlá diskusie v PriestorNete

1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.